Garážové brány

Čo ponúkame

Výroba, montáž, servis a ďalšie služby

Garážové brány, priemyselné brány a pohony

Firma Daskal, s.r.o. pre vás zabezpečuje dodávky, montáž a servis privátných a priemyslených garážových brán, bránových systémov, rýchlobežných fóliových rolovacích brán, ktoré spĺňajú tie najvyššie nároky na bezpečnostné parametre a estetický vzhľad. Vďaka svojmu dizajnu a povrchovej úprave sa naše brány stávajú moderným doplnkom rodinných domov a ostatných objektov. Naše brány môžu byť plno automatizované so širokým príslušenstvom a taktiež ovládané ručne.

Typy dodávaných brán:

  • Sekčné brány
  • Rolovacie brány
  • Krídlové brány
  • Rýchlobežné brány

Obhliadka na mieste

Kvalitné materiály a spracovanie

Nenavyšujeme ceny od dodávateľov

Profesionálna montáž

Sekčné garážové brány v privátnom aj priemyselnom prevedení

Sekčné brány patria medzi najpouživanejšie typy brán. Poskytujú vysoký komfort, úsporu miesta a atraktívny vzhľad. Sú tvorené z pozdĺžnych panelov vyplnených polyuretánovou penou hrúbky 40, 45 a 60 mm, ktoré zabezpečejú dokonalé termoizolačné vlasnosti. Brána sa pri otvorení zasúva pod strop, čím šetrí miesto pred garážou. Všetky naše brány poskytujú najvyšiu bezpečnosť a to vďaka riešeniu panelov proti privrznutiu prstov a taktiež sú chránené bezpečnostou brzdou proti pádu v prípade prasknutia pružín. Samozrejmosťou je možnosť dodania brány s prechodovými dverami, presklenou sekciou alebo vetracou mriežkou.
Vďaka rôznym typom kovania pri privátnych aj priemyselných bránach je ich možné montovať takmer do každého typu garáže. Sekčné brány majú minimálne nároky na údržbu a vysoký komfort spracovania a využitia.

Dodávané typy panelov:
Hladký panel
Panel s prelisom
Lamelový vzor
Moderný panel z mikroprelismy

Pohon sekčnej brány s vodiacou lištou

Dodávané farebné prevedenia panelov (kliknite na vzorkovnik pre zväčšenie).

Rolovacie garážové brány v privátnom a priemyselnom prevedení

Sú ideálne do priestorovo náročnejších garáži a do priemyselných objektov či ako ochrana výkladou.
Rolovacia brána sa skladá z hliníkových lamiel šírky 55 až 100 mm ktoré sú vyplnené polyuretánovou penou, pohybujúcich sa vo vodiacich lištách.
Lamely sa rolujú na hriadeľ s plávajúcim uložením do boxu ktorý je umiestnený nad otvorom a je ho možné umiestniť ako z interieru tak z exterieru. Brány sú vždy dodávané s automatickým pohonom a to buď trubkovým umiestnením v hriadeli alebo s bočným priemyselným pohonom. Samozrejmosťou je možnosť vloženia presvetľovacej alebo vetracej lamely.
Okrem základných farieb sú k dispozícií aj ďalšie odtiene ral alebo renolit v imitácií dreva v závislosti od druhu lamely.

Dodávané farebné prevedenia (kliknite na vzorkovnik pre zväčšenie).

Trubkový a bočný pohon rolovacej brány

Krídlové garážové brány

Krídlové brány sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov ktoré zaručujú jej dlhú životnosť.Sú takmer bezudržbové. Hrúbka výplne panelu 40 mm zas zaručí jej dostatočnú tepelnú izoláciu. Sú vhodné na využitie hlavne pre takzvané skladovacie garáže alebo garáže kde nie je možné osadenie iného typu brány.
Farebné prevedenie a prevedenie vzoru krídlovej brány je rovnaké ako pri sekčných bránach. Podmienkou použitia tohto typu brány je rovinnatosť terénu v mieste pohybu krídiel.Bránu je možné dodať v rámov aj bezrámovom prevedení. Štandardne sú ovládané ručne spôsobom dverového kovania a v doplnkovom prevedení aj s pohonom.

Rýchlobežné fóliové rolovacie brány

Rýchlobežné brány sú vďaka svojím vlasnostiam vhodné do interiéru aj exteriéru, predovšetkým na prevádzky s vysokou intenzitou dopravy, ako sú,sklady výrobné haly, logistické centrá, obchody, mraziarenské a potravinárske prevádzky a iné prevádzky. Rýchlobežné fóliové brány sú produktmi vysokej kvality, ktorých úžitkové vlastnosti sú podložené radom patentov a certifikátov. Sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu a dimenzované na vysokú intenzitu použitia a takmer bezudržbové. Ovládané sú kvalitnými pohonmi z rôznym spôsob ovládania. Plachta z pvc v rôznych hrúbkach podľa druhu brány a spôsobu použitia, môže byť opatrená priehľadným pasom pre bezpečnejšiu prevádzku alebo reklamnou potlačov.

Dodávané farebné prevedenia (kliknite na vzorkovnik pre zväčšenie).

Adresa

Daskal s.r.o,Minská 11,Martin

Sklad

Holubyho 54/12, Martin

}

Pracovná doba

Po-Pi: 08:00 - 18:00

Napíšte nám

daskal@daskal.sk

Zavolajte nám

0944 212 213